Panther T 7R

PANTHER T7R

Tento model je nastaven tak, aby předefinoval standarty pro produktivitu sledovaného sklápěče a efektivitu nákladů.

Podpora produktivity

Se značkou pracovní síly, úsilím, výzku...číst více

PANTHER T7R

Tento model je nastaven tak, aby předefinoval standarty pro produktivitu sledovaného sklápěče a efektivitu nákladů.

Podpora produktivity

Se značkou pracovní síly, úsilím, výzkumem a dychtivým nasloucháním potřebám a potřebám našich zákazníků si společnost PRINOTH stanovila za cíl vytvoření nových standartů produktivity pásového dopravce. Inovativní výzkum a vývoj společnosti PRINOTH dává PANTHER T7R kapacitu užitečného zatížení na stejné úrovni jako průmysl a celkovou rychlost, která doslova zanechává konkurenci ve svých stopách. Bezkonkurenční výkon a standartní užitečná kapacita znamená, že se PANTHER T7R může pochlubit 31% převahou v celkové produktivitě a opět pohřbít všechny vyzyvatele.

Snadné vlastnictví - cenově dostupná excelence.

Tento stroj nabízí zaviděníhodné nízké náklady na vlastnictví a může se pochlubit valkými výhodami pro majitele. Pro jednoho je palivová samostatnost tohoto modelu značně lepší a snadno umožňuje dodavatelům pracovat celý den, dokonce i dlouhý, aniž by bylo nutné doplňovat palivo. Kromně toho má vozidlo také šířku do 2.5 metr, což odpovídá standardním přepravním předpisům, a tak společnostem šetří peníze a výrazně usnadňuje přepravu vozidla z jednoho místa na druhé. Majitelé nového PANTHER T7R budou težit z nejlepších úrovní produktivity ve své třídě.

Viditelně bezpečnější, zjevně lepší.

PANTHER T7R rozšiřuje pohodlné hranice bezpečnosti společnosti PRINOTH neustálým přehodnocováním a vývojem našeho designu a ergonomie. Jeho neomezené výhledy na kabinu poskytují bezpečnost a zabezpečení operátorům a dalším pracovníkům na staveništi. Pohodní řidiče a snadné ovládaní přímo ovlivňují manévrovatelnost a bezpečnost, takže stejně jako celá naše modelová řada, i T7R zahrnuje kombinovatelný pedál a volant, což zvyšuje úroveň intuitivního ovládaní, které zvyšuje bezpečnost každého ve vozidle i mimo něj.

číst méně

Bezpečnostní prvky ROPS & FOPS (volitelně), vynulování směru, vylepšené výhlledy na kabinu, kamery na boční a zadní pohled
Celkové rozměry - mm (palce) Šířka:2,485 mm (98 in) / Délka: 5,246 mm (207 in)/Výška: 2,774mm (109 in)
Typ motoru/ emise Turbo diesel, electronic fuel system / EPA Tier 4 Final EU Stage V
Track type Metal embedded rubber track (endless)
Ground pressure basic / loaded vehicle 211 g/cm2 (3.00 psi) / 351 g/cm2 (4.99 psi)

Shipping weight

10,550 kg (23,259 ib)

Controls

Microcontroller with color display, sterring wheel, forward-neutral-reverse switch and progressive speed pedaland throttle
Payload 7,000 kg (15,432 Ib)
Horsepower @2200 rpm / Torque @1400 rpm 150 kw (201 hp) / 825 N.m (608 Ib.ft)
Maximum speed  13 km/h (8.1 mph)
Gradeability - Uphill & Downhill / Sidehill 33% (15°) / 33% (15°)
Cab configuration 1 person cab

Images (2)