HUSKY

Všestranné řešení pro běžecké tratě a sjezdovky

Silný a hbitý jako sibiřský tažný pes: Husky vytváří lyžařské a bruslařské stopy pro běžecké lyžování a také pracuje na menších a cvičných sjezdovkách, trasách vleků a sáňkařských d...číst více

Všestranné řešení pro běžecké tratě a sjezdovky

Silný a hbitý jako sibiřský tažný pes: Husky vytváří lyžařské a bruslařské stopy pro běžecké lyžování a také pracuje na menších a cvičných sjezdovkách, trasách vleků a sáňkařských dráhách – a je to ideální sněhová rolba na přepravu nákladu v terénu, nebo v oblastech s málo sněhem. Skutečně všestranné řešení se stoupavostí, která je stejně působivá jako jeho vynikající ekonomika provozu.

Váš věrný společník po celou zimu.

  • Přeprava lidí a materiálu:  Velká ložná plocha, příznivá nakládací výška, a vyhřívaná transportní kabina až pro 14 lidí.
  • Velmi dobrá stoupavost a obratnost: Ať již zdoláváte strmé plochy, nebo přemisťujete a upravujete sníh – můžete se na Husky spolehnout.
  • ROPS testovaná kabina pro obsluhu: vybavena volantem.
  • Mimořádně spolehlivý, úsporný vznětový motor Mercedes: S přímým vstřikováním paliva, jednoduchý k údržbě a velmi šetrný k životnímu prostředí.
  • Nejlepší příslušenství: Sněhová fréza s dvěma nezávislými stopovači, 12-ti polohová přední radlice, kabina pro přepravu osob a celoroční pásy.
číst méně

Husky

Images (11)